padangu prekyba lt

KOKIE MITAI DARO NEIGIAMĄ ĮTAKĄ NAUJŲ PADANGŲ PASIRINKIMUI?

Kadangi daugelis naujų padangų paiešką pradeda internete, dažnai susiduria tiek su pardavėjų, tiek su naudotojų nuomonėmis, įsitikinimais, stereotipais, kitaip tariant – tiesiog visuomenėje egzistuojančiais mitais. Kai kurie jų taip įsišakniję, kad priimami kaip savaime suprantami dalykai, ir daro neigiamą naujų padangų įsigijimui.

1. MINKŠTOJO MIŠINIO PADANGOS SUSIDĖVI GREIČIAU

Netiesa, minkštojo mišinio padangas tereikia tinkamai eksploatuoti. Jos skirtos Skandinaviško tipo klimatui ir jokiu būdu netinkamos dėvėti vasaros metu. Minkštojo mišinio padangomis rekomenduojame važinėti žiemos metu atokesnėse vietovėse. Šio tipo padangos geriausiai atsiskleidžia, važiuojant ant snieguotos ir ledu padengtos kelio dangos. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kuo padangų mišinys minkštesnis, tuo turėtų būti žemesnis greičio indeksas.

2. PRAĖJUS PENKERIEMS METAMS NUO PADANGŲ PAGAMINIMO, JOS NETINKAMOS EKSPLOATUOTI

10 metų – toks atskaitos taškas dažniausiai minimas padangų ekspertų bei patikimų prekės ženklų padangų atstovų. Nerekomenduojama važinėti su senesnėmis nei 10 metų padangomis. Tad prieš perkant naujas, bet užsistovėjusias padangas, pagalvokite, kiek sezonų planuojate su jomis važinėti. Jei perkate 8 metų senumo padangas, nevažinėkite daugiau nei du metus. Šios rekomendacijos teikiamos dėl to, kad laikui bėgant, pakinta padangų pirminės savybės ir neatitinka aukščiausių saugumo reikalavimų.

3. PIRKDAMI ŽINOMŲ GAMINTOJŲ PADANGAS PERNELYG DAUG SUMOKAME TIK UŽ VARDĄ

Taip, tokių garsių prekės ženklų gamintojų padangos kaip „Goodyear", „Dunlop", „Bridgestone", „Pirelli", „Michelin", „Continental", „Nokian", kaina yra kur kas didesnė. Tačiau jos patikimo gamintojo vardą užsitarnavo pagrįstai. Visi šie gamintojai padangas gamina iš aukščiausios kokybės medžiagų bei naudodami moderniausias technologijas. Jie nuolat investuoja į inovacijas, ieško naujų galimybių, kaip jūsų važiavimą įvairiomis sąlygomis padaryti ne tik itin saugų, bet ir maksimaliai komfortabilų. Dėl šių padangų gamintojų ambicijų ir naujausių technologijų dermės galime mėgautis puikiu važiavimu, nepriklausomai nuo atstumų ilgio, kelio dangos ar oro sąlygų.

4. UNIVERSALIOS PADANGOS – GERIAUSIAS SPRENDIMAS TAUPANTIEMS

Netiesa. Universalios padangos nėra idealiai pritaikytos važinėti nei žiemos, nei vasaros sezonu, todėl jos dėvisi kur kas greičiau tada, kai sezonas pasiekia piką: itin karštomis vasaromis ir žvarbiomis žemos temperatūros žiemomis. Be to, važinėdami universaliomis padangomis apledėjusiu ir gausiai apsnigtu ledu, rizikuojate padaryti avariją dėl prasto sukibimo, ilgo stabdymo kelio bei nepakankamo manevringumo. Tiems, kas tikrai nori sutaupyti, rekomenduojame rinktis du komplektus padangų ir važinėti jomis skirtingais sezonais. Abu padangų komplektai tarnaus ilgiau ir nereikalaus papildomų jūsų investicijų.
Jei pačiam apsispręsti dėl naujų padangų įsigijimo sudėtinga, susisiekite su padanguprekyba.lt padangų ekspertais. Jie patars, į ką atsižvelgti, kad jūsų kelionės taptų ne tik maksimaliai saugios, bet ir itin malonios.

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.