padangu prekyba lt

Vasarinės padangos internetu

Vasarinių padangų savybės

Pagal kelių eismo taisykles, nuo balandžio 10 dienos Lietuvoje draudžiama eksploatuoti automobilius su žieminėmis dygliuotomis padangomis. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad kitos žieminės padangos puikiai tinka vasarai.
Atėjus pavasariui, ekspertai rekomenduoja žiemines padangas pakeisti vasarinėmis. Geriausias laikas tai padaryti, kai vidutinė paros oro temperatūra stabilizuojasi ties +10 °С.
Žieminių padangų gumos mišinio elastingumas padidėja susilietus su karštu asfaltu. Todėl minėtos padangos greičiau dyla, suprastėja sukibimas su kelio danga ir žymiai pailgėja stabdymo kelias.
Vasarinių padangų gumos mišinys kietesnis, jame mažesnis silicio polimerų kiekis. Jos atsparios aukštoms temperatūroms ir nesideformuoja net esant ekstremalioms vasaros sąlygoms. Dėl standesnės konstrukcijos ir mažesnės trinties, vasarinių padangų dėka, Jūsų automobilio kuro sąnaudos sumažės.
Šių padangų protektoriai pasižymi ryškiais išilginiais grioveliais ir kitokios konfigūracijos lamelėmis. Tai užtikrina gerą sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga, gerina akvaplanavimo savybes, sumažina stabdymo kelią bei padidina automobilio manevringumą.
Minimalus vasarinių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 1,6mm. Tačiau specialistų nuomone jis turėtų siekti bent 2,5-3mm, priešingu atveju, pailgės stabdymo kelias, bus nepakankamas sukibimas su kelio danga.
Reikėtų pasitikrinti, ar Jūsų turimos padangos vienodai nusidėvėję, nėra įtrūkimų ar kitų deformacijų, kurios galėjo atsirasti dėl netinkamo sandėliavimo ar išorinių pažeidimų.

 

Nusprendėte įsigyti naujas vasarines padangas. Kaip išsirinkti?

Protektoriaus raštą reikėtų rinktis atsižvelgiant į automobilio eksploatavimo sąlygas.
Kryptinės padangos puikia tiks lietingu oru, kadangi pasižymi aukštu akvaplanavimo lygiu prie nedidelių greičių, geru pravažumu, taip pat sportiškumu, tačiau dažnu atveju jų triukšmo lygis didesnis nei asimetrinių padangų.
Padangos su asimetriniu protektoriaus raštu puikiai tiks mėgstantiems komfortišką vairavimo stilių, jos užtikrina automobilio stabilumą tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos. Šios padangos yra suprojektuotos taip, kad turėtų kuo didesnį paviršiaus ploto sąlytį su kelio danga. Asimetrinis protektoriaus tipas taip pat užtikrina geriausias akvaplanavimo savybes prie didesnių greičių.
Gera naujiena nepakenčiantiems padangų keliamo triukšmo - padangos su integruotu triukšmo barjeru. Šis barjeras sumažina oro vibraciją ir slopina triukšmą automobilio salono viduje. Palyginus su įprastinėmis padangomis, triukšmo lygis sumažėja iki 50%.
Neteisinga nuomonė, kad vasarai tiks ir pačios pigiausios padangos. Norint, kad padangos tarnautų ilgai ir tolygiai, taupytų kurą, vairavimas būtų saugus ir malonus, patariama rinktis premium klasės vasarines padangas, tokias kaip Michelin, Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Pirelli. Pasitarę su padangų konsultantu, išsirinksite geriausiai savo vairavimo įpročiams tinkantį vasarinių padangų modelį, o premium klasės gamintojas 100% užtikrins geriausius pojūčius.
Kainos ir kokybės atžvilgiu nenuvils ir tokie vardai kaip Hankook, Gislaved, Kleber, Uniroyal, Sava, Toyo ar Yokohama. Padangos internetu - ko gero, geriausias būdas pirkti padangas.


 

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.