padangu prekyba lt

Universalios padangos

Universalios padangos - pigu ir paprasta?

Neretai kyla klausimas: ar tikrai verta turėti du atskirus, žieminių ir vasarinių, padangų komplektus? Galbūt įsigijus vieną universalių padangų komplektą pavyktų sutaupyti laiko ir pinigų tiek pačių padangų pirkime, tiek ir sezoniniams jų montavimams? Bet ar tikrai tai geras pasirinkimas?
Deja, daugelio ekspertų nuomone, vienas universalių padangų komplektas gali išgelbėti tik labai mažą dalį vairuotojų. Padangų gamybos gigantams dar nepavyko sukurti tokios technologijos, kuri leistų eisme dalyvaujantiems automobiliams turėti pakankamą sukibimą tiek prie +25 ir -10 laipsnių Celcijaus. Gerai šalinantis vandenį vasarinis protektorius tikrai nebus tinkamas apledėjusiam keliui, o didesnį pravažumą turinti labiau į žieminę panaši padanga nesuteiks jokio komforto eksploatuojant automobilį vasarą greitkelyje.

 

Visgi, kam šio tipo padangos gali būti tinkamas pasirinkimas?

Universalios, kitaip dar vadinamos demisezoninės padangos yra tinkamos retai, pagrinde tik mieste automobilį eksploatuojantiems vairuotojams, kurie iš anksto žino, jog vasaromis neteks važiuoti ilgų atstumų, o žiemą automobilis bus neliečiamas, kai tik oro temperatūra pasieks kelis laipsnius šalčio.
Kartais universalios padangos būna pasirenkamos planuojančiųjų artimu metu keisti automobilį arba tų vairuotojų, kurie dažniau būna užsienyje nei Lietuvoje.
Vairuotojai, turintys žiemines dygliuotas padangas, taip pat kartais renkasi universalias vietoje vasarinių – tokiu būdu padangas galima pasikeisti pagal realias eismo sąlygas, tačiau vasaros metu dalinai prarandamas saugumas ir komfortas.

 

M+S padangos – kas tai?

Dažnai manoma, kad jei ant padangos yra žymėjimas M+S, tai ši padanga jau yra priskiriama universalių padangų kategorijai. Tačiau iš tiesų yra kiek kitaip.
M+S, MS – šie simboliai yra MUD & SNOW (purvas ir sniegas) trumpinys ir jais žymimos padangos, turinčios padidintą pravažumą. M+S žymėjimą turi absoliučiai visos žieminės padangos, taip pat universalios ir netgi dalis vasarinių padangų. Kaip taisyklė, M+S simboliais dažnai būna pažymėtos biudžetinės klasės lengvųjų automobilių vasarinės padangos, taip pat visų kokybės lygių visureigių vasarinės padangos.
Universalias padangas išskiria specialūs žymėjimai ir užrašai ant padangos šono:
apskritime esantys keli iš šių simbolių: skėtis, lašas, kalnas, snaigė, saulė, lietus;
užrašai: All season, All weather, 4 seasons ir pan.

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.