padangu prekyba lt

Apmokėjimo būdai

PadanguPrekyba.lt siūlo šiuos atsiskaitymo būdus:1. El.bankininkyste arba tradiciniu bankiniu pavedimu - visoms prekėms.

El.bankininkystė - po užsakymo būsite nukreipti į banko aplinką skubiam tiesioginiam pavedimui atlikti. Nereikia įvesti pinigų gavėjo duomenų, pinigai PadanguPrekyba.lt sąskaitą pasieks iškart.

Bankiniu pavedimu - po užsakymo el.paštu gausite išankstinę sąskaitą tradiciniam pavedimui atlikti.

 

2. Grynaisiais / kortele - tik už prekes, užsakymo metu esančias Lietuvoje.

Jei prekių užsakymo metu matote galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais, tai juos sumokėti reikės atsiimant prekes padangų parduotuvėje arba kurjeriui prekių pristatymo metu.

Atsiimant prekes padangų parduotuvėje galima atsiskaityti ir kortele.

Apmokant grynaisiais/kortele kurjeriui bus taikomas 3€ grynųjų pinigų priėmimo mokestis.

SVARBU - COVID-19 pandemijos plitimo metu su kurjeriu galima atsiskaityti tik kortele, grynųjų pinigų kurjeriai nepriima.

 

3. Lizingu - sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį - visoms prekėms.

Pirkimo išsimokėtinai sutartį galite sudaryti savo el.bankininkystės pagalba. Po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į kredito įstaigos sistemą. Paslaugai taikomas 3€ mokestis.PadanguPrekyba.lt asortimente esančios prekės skiriasi galimais atsiskaitymo už jas būdais:


1. Be išankstinio apmokėjimo - prekės, užsakymo metu esančios Lietuvoje.

2. Tik su išankstiniu apmokėjimu - prekės, užsakomos iš užsienio.

Internetinėje parduotuvėje esančios prekės yra suskirstytos pagal joms taikomas apmokėjimo sąlygas.

Prekių kataloge išankstinio apmokėjimo nereikalaujančios prekės išskiriamos specialiomis ikona.

 

Avansiniai mokėjimai:

Klientams, užsakymo metu nenorintiems iš anksto mokėti visos sumos už prekes, kurios pristatomos iš užsienio, siūlome galimybę sumokėti 10% dydžio avansą. Likusią sumą reikės sumokėti padangų parduotuvėje prekių atsiėmimo metu arba kurjeriams prekių pristatymo metu, avansinė įmoka jau bus įskaityta į bendrą prekių kainą.

Avansinio mokėjimo paskirtis yra dėl galimo prekių atsisakymo. Jei vėliau nuspręstumėte atsisakyti iš užsienio atvežtų prekių užsakymo ar norėtumėte tokias prekes grąžinti, avansinis mokėjimas būtų skirtas padengti prekių pristatymo išlaidoms. Tokiu atveju būtų išrašyta atskira PVM sąskaita faktūra už logistikos paslaugas.

Prekes užsakant internetu ir norint atsiskaityti per el.bankininkystę ar bankiniu pavedimu, tiesiog pažymėkite varnelę atitinkamoje vietoje. Gavę avansinį mokėjimą užsakymą pradėsime vykdyti, o prekių atsiėmimo ar pristatymo metu bus reikalinga likusią sumą sumokėti grynaisiais.

Avansą taip pat galite palikti ir padangų parduotuvėje Vilniuje, tuo pačiu metu suformuosime ir užsakymą.

 

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.