padangu prekyba lt

RENKUOSI PADANGAS – REIKIA PAGALBOS!

Kai ateina metas keisti padangas, nuo jų pasiūlos apsisuka galva. Todėl daugelis įėjęs į padangų pardavimo salę, žvalgosi ne į padangas, o akimis ieško konsultanto. Tačiau kam gaišti laiką pardavimo vietoje, kai galite pasiruošti iš anksto. Tokiu būdu sprendimui priimti turėsite laiko ir nereikės pasikliauti vien konsultanto nuomone ar įsigyti jo mėgstamiausio prekinio ženklo padangų.
Štai keletas pagrindinių kriterijų, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti, renkantis naujas padangas savo automobiliui.

ORO SĄLYGOS

Lietuvoje sezoniškumas vaidina didelį vaidmenį. Vasarą keliauti paprasta, bet vėlų rudenį, žiemą ir pavasarį kelio sąlygos gana sudėtingos. Neapsigaukite, žieminės padangos, kuriomis prekiaujama Lietuvoje yra skirtos daugiau Skandinavijos rinkai, kur žiema išties šalta ir kelias dažniausiai yra padengtas ledu. Tuo tarpu Lietuvoje žiemos šiltėja ir keliai būna pažliugę. Todėl padangų ekspertai rekomenduoja dėmesį atkreipti į žieminių padangų savybes ant šlapios dangos. Tinkamų savybių padangos geriausiai atsiskleidžia, darant staigius manevrus ar esant ekstremalioms situacijoms. Pasirinkę lietuvišką klimatą atitinkančias padangas, sumažinsite avaringumo riziką.

GREIČIO INDEKSAS

Greičio indeksas – tai didžiausias rekomenduojamas greitis, pasirinkus atitinkamas padangas. Šis indeksas ant padangų žymimas raidėmis, pradedant nuo raidės K - 110 km/val. ir su kiekviena kita anglų kalbos abėcėlės raide pakyla 10 km/val. Pavyzdžiui, indeksas Q reiškia 160 km/val., ne vietoje įsiterpęs H – 210 km/val., V – 240 km/val., o didžiausias indeksas Y – iki 300 km/val. Todėl rinkdamiesi padangas, pagalvokite apie kasdieninius maršrutus bei atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas.

KELIONIŲ YPATUMAI

Jei gyvenate mieste ir didžiąją laiko dalį važinėjate asfaltuotomis gatvės, rinkitės kieto mišinio padangas. Tačiau jei dievinate gamtą, gyvenate užmiestyje ar didžiausias jūsų pomėgis – žvejyba, jums tenka keliauti neasfaltuotu keliu, geriausiai jūsų lūkesčius išpildys minkšto mišinio padangos.

AUČ! DYGLIUOTOS PADANGOS

Dygliuotos padangos, artėjant šaltajam sezonui, sukelia bene daugiausiai diskusijų. Tačiau tie, kas iš tikrųjų rūpinasi savo ir artimųjų saugumu, įsigyja būtent dygliuotas padangas. Jos tinkamos lietuviškoms žiemoms, kurių metu šaltukas paspaudžia ir iki – 20 laipsnių šalčio. Universalios padangos tinkamos eksploatuoti tik iki -5 laipsnių šalčio. Jei termometro stulpelis nusileidžia žemiau minėtos temperatūros, padidėja avaringumo rizika. Universalias padangas gali rinktis aktyvūs keliautojai, kurie dažnai važiuoja į pietus nuo Lietuvos, pvz. Lenkijoje bei Vokietijoje su dygliuotomis padangomis važinėti draudžiama. Taip pat Lietuvoje reikia prisiminti, kad dygliuotomis padangomis važinėti galima nuo lapkričio 1 dienos iki balandžio 10 dienos.

PADANGŲ AMŽIUS

Atkreipkite dėmesį į perkamų padangų amžių. Kuo jos senesnės, tuo prastesnės. Bėgant laikui, keičiasi padangų savybės. Specialistai pataria padangas naudoti ne senesnes nei 10 metų. Padangų pagaminimo datą reikia iškoduoti. Tai 4 paskutiniai skaitmenys iš 11 ženklų kodo, kurio pradžioje yra trys didžiosios raidės – DOT (Department of transport). Taigi, būkite akyli ir neskubėkite.
Ir vis dėlto jei padangų pirkimas prilygsta didžiausias košmarui, susisiekite su mūsų padangų ekspertu. Jis padės išsirinkti tinkamiausias padangas už prieinamą kainą.

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.