padangu prekyba lt

KODĖL PIRKTI DU PADANGŲ KOMPLEKTUS, JEI GALIMA ĮSIGYTI VIENĄ UNIVERSALŲ?

Kiekvieną rudenį vis atsinaujina diskusijos apie universalias ir žiemines padangas. Abi pusės turi savų argumentų, tačiau padangų specialistai vienbalsiai tvirtina, kad universalios padangos mūsų klimatui yra netinkamos. Kodėl?


Universalios padangos – universalus pasirinkimas?

Atsakymas labai paprastas: kas tinka viskam, netinka niekam. Universalios padangos turi ir vasarinių, ir žieminių padangų savybių, tačiau nėra pritaikytos nei vasaros, nei žiemos sezonui. Dėl šios priežasties jos nepasižymi aukštu saugumo lygiu bei ilgu tarnavimo laikotarpiu. Tiek vasarą, tiek žiemą universalios padangos slys daugiau ir dėvėsis daug greičiau. Universalios padangos nėra pats geriausias pasirinkimas net ekonominiu atžvilgiu dėl trumpo tarnavimo laiko. Ir visgi, jeigu tvirtai laikotės įsikibę savo nuomonės, rinkitės kietesnio mišinio universalias padangas – mažiau dils vasaros metu. Taip pat būkite atidūs žiemos metu – prastomis oro sąlygomis venkite išvažiuoti iš miesto bei vairuoti apledijusiu slidžiu keliu. Jei dėl ko nors dvejojate ar nesate tvirtai apsisprendę, kurio gamintojo padangos geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius, susisiekite su profesionaliu padanguprekyba.lt padangų ekspertu. Jis draugiškai patars, į kokius svarbiausius kriterijus reikia atsižvelgti, norint įsigyti tinkamiausias padangas konkrečiam automobilio modeliui.

Techniniai reikalavimai universalioms padangoms


Universaliomis padangomis Lietuvoje leidžiama važinėti ištisus metus tiems automobiliams, kurių masė neviršija 3,5 t. Eksploatuojant padangas žiemą, jų gylis negali būti mažesnis nei 3 milimetrai, o vasarą – 1,6 mm.

Žieminių padangų privalumai


Daugelis Europos padangų gamintojų atsisako universalių padangų gamybos. Turime pripažinti, kad aukštųjų technologijų laikais ir gamyba gerokai pasikeitė. Šiuo metu žieminės padangos nė iš tolo neprilygsta toms, kurios buvo gaminamos prieš kelis dešimtmečius. Šiuolaikinės žieminės padangos pasižymi aukštais stabilumo, saugumo rodikliais bei žemu garso lygiu.

Dygliuotos padangos yra pritaikytos apledėjusiai ir/arba gausiai apsnigtai kelio dangai. Važiuojant ant tokios dangos ir naudojant dygliuotas padangas, stabdymo laikas sumažėja iki 10 metrų (važiuojant 50 km/h). Padangų dygliai, esant sudėtingoms oro sąlygoms, padeda manevruoti posūkiuose ir sumažinti avarijos riziką. Gera naujiena taupantiems: tinkamai eksploatuojant, dygliuotų padangų tarnavimo laikas, lyginant su kitomis padangomis, bent vienu sezonu ilgesnis. Tačiau dygliuotos padangos, nesant ledui ar sniegui, ardo asfalto dangą ir yra gerokai triukšmingesnės. Be to, dygliuotų padangų stabdymas ant šlapios dangos, palyginus su kietojo mišinio padangomis, pastarosiomis savo efektyvumu gerokai nusileidžia.

Alternatyva „spygliams“ – kietojo mišinio padangos. Jos pritaikytos šlapiai arba šlapiu sniegu padengtai kelio dangai. Pasižymi itin geru automobilio valdymu bei stabilumu, važiuojant didesniu greičiu, t.y. vairuojant užmiestyje arba automagistralėje. Nepaisant šių privalumų, rūpesčiai gali užklupti tuomet, kai kelio danga pasidengs ledu: kietojo mišinio padangos nepakankamai gerai sukimba su apledėjusia danga.

Prekyba internetu vyksta įprasta tvarka!

Prekių pristatymas nevėluoja.

Nuotolinio atsiskaitymo būdai.

Bekontaktis prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu.

Jei turite klausimų – mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.